O nás

Naša spoločnosť vznikla v roku 1997. Kombinácia skúsených a vyškolených členov tímu s prvotriednou technikou nás zaradila na popredné priečky medzi odťahovými službami.

Zabezpečujeme odťah všetkých druhov vozidiel od osobných až po nákladné a likvidáciu ťažkých, hromadných havárií nepretržite 24 hodín denne na území Slovenska i celej Európy. 
Proaktívny prístup k zákazníkom nám pomáhajú zabezpečiť 3 prevádzkové strediská v Nitre, Golianove  a vo Vrábľoch,  vybavené vlastným NONSTOP dispečingom ktorý garantuje operatívny zásah na všetkých cestných komunikáciách v správe NDS Slovensko a Regionálnych správ ciest.

Našu kvalitu oceňujú aj naši zmluvní partneri, Polícia Slovenskej republiky – KRPZ Nitra, Národná diaľničná spoločnosť a tiež väčšina asistenčných služieb (Mondial, Axa, Asa a ďalšie), pre ktoré zabezpečujeme i nadštandardné činnosti (prekládku tovaru do náhradného vozidla, strážené parkovanie havarovaných a nepojazdných vozidiel v našich priestoroch, sprejazdnenie cestnej komunikácie…).

Profesionálny a rýchly zásah chráni majetok a životy účastníkov cestnej premávky!

Kontakt

Odťahová služba - Nové Zámky Vinohrady 17 (areál bývalého Baltranzu)
Nové Zámky
940 67
0905 187 459
037 / 16 154
info@sosteam.sk